FACTORY Fitcentrum Duchcov - FIT PAIN FREEFACTORY Fitcentrum Duchcov

FitcentrumÚVODNÍ STRANA

FitcentrumO NÁS

FitcentrumFOTOALBUM

FitcentrumKONTAKT

FitcentrumREZERVACE

fb1-1518379727.png

FitcentrumFIT PAIN FREE

FitcentrumPILATES

FitcentrumJOGA

FitcentrumAbdo+stretch

FitcentrumTABATA

FitcentrumOSOBNÍ TRÉNINK

FitcentrumTRX

FitcentrumSQUASH

FitcentrumFITNESS

zavolejte nám FACTORY Fitcentrum Duchcov

FIT PAIN FREE

      Cvičení proti bolesti s účinností až 94%

Osvědčený systém cvičení podle amerického lékaře P. Egoscue, který je světovou jedničkou v oblasti "nelékařské" úlevy od bolesti. Efektivně pomáhá s bolestmi zad, ramen, loktů, zápěstí, kolen, kyčlí, kotníků. Je účinný při chronických migrénách, koriguje vtočené i vytočené špičky, nohy do "O" i do "X"  ...

Vhodné pro všechny věkové kategorie, výkonnostní a rizikové skupiny 


Prevence - mládež, senioři, jednostranná zátěž, sedavé zaměstnání, řidiči, sportovci i nesportovci

Kompenzační cvičení - běžci, cyklisté, chodci, plavci, fotbalisté, hokejisté, golfisté, veslaři atd. , vrcholoví sportovci, jednostranná zátěž ...

Řešení bolestí -  záda, kyčle, ramena, běžecké a skokanské koleno, karpální tunel, tenisový loket atd.

 

Cvičení je vhodné doslova pro všechny věkové kategorie a rizikové skupiny (typicky senioři, děti a mládež, osoby se sedavým zaměstnáním, sportovci) Skvěle se hodí jako jednoduché cvičení do kanceláře – zvládne ho úplně každý při zachování veškerého osobního komfortu, přičemž účinnost je velmi vysoká. Sportovci jej zase využívají jako ideální core training a dětem i mládeži poskytne podmínky k vytvoření funkčního svalového základu.

Neděláme poskoky, žádné rychlé pohyby, naopak většina cviků je vleže. Ale přestože jsou cviky velmi jednoduché, při správném provedení vás pořádně zahřejí :-))

 
  

Přinese Vám:

  • řešení individuálních bolestí zad, ramen, kyčlí, kotníků apod.

  • skvělý core training pro sportovce

  • vytvoření funkčního svalového základu dětí a mládeže

  • ideální preventivní cvičení proti bolestem zad, kyčlí apod.

 

Pomáhá při hubnutí?

Lidé s nadváhou často trpí na bolesti přetěžovaných kloubů, úponů nebo zad. Metoda FIT PAIN FREE jim nabízí řešení - jednoduché, dokonalé pohyby, při kterých se naučí svoje tělo ovládat, nastavit, posílit i protáhnout. Začněte proces hubnutí cvičením, kde si tělo správně nastavíte a svaly i klouby budou na pohyb připravené. Začít s nadváhou bez dozoru běhat nebo chodit na jiná kardio cvičení, kde klouby dostávají zabrat, může být spíše ke škodě než k užitku.


Nenechte se likvidovat neustálým pojídáním prášků a pasivním přístupem. Změňte držení těla, nastavte správné pohybové návyky a vraťte se do života bez bolesti.

 

Copyright © FACTORY Fitcentrum Duchcov | TP net | Mapa stránek